Cappuccino CLUB
Kto sme
VOP

Si pripravená na rok plný TVOJICH úspechov?

Možno si každý rok dávaš novoročné predsavzatia, možno máš obrovskú víziu a možno si sa rozhodla, že rok 2023 bude rokom, kedy svoju kariéru či podnikanie rozbehneš naplno.

Ak je to tak, potom ťa v tom nenecháme samu😉

Aký je tvoj cieľ na 2023?

Chceš konečne odštartovať svoj business? Chceš sa posunúť na ďalšiu métu? Premeniť svojho drahého koníčka na profitabilné podnikanie? Popracovať na work-life balance?

 

Máš plán ako to dosiahnuť?

Či ešte len rozmýšľaš nad štartom vlastného podnikania, alebo stojíš na mieste a nevieš sa rozbehnúť, či chceš začať škálovať existujúcu ponuku, k úspechu budeš potrebovať 2 veci - jasný plán a podporu na tvojej ceste. 
Na VISIONDAY 2023 máme pre teba jedno aj druhé - skúsené mentorky a koučky, ktoré ti pomôžu ujasniť si víziu a naplánovať úspešný rok a tiež silný network žien, ktoré sú pripravené inšpirovať sa a podporiť navzájom.

Keď máš sen, choď za ním, pretože on za tebou nepríde.

Konferenciou VISIONDAY 2023 ťa prevedú:

Lucia SERUGOVÁ

Zakladateľka osobnej značky Cappuccino Coach, komunity pre ambiciózne ženy Cappuccino Club, koučka, mama, žena, ktorá pomáha ďalším ženám plniť sny o vlastnom podnikaní.
Založila Cappuccino MARKETING & Consulting, kde sa venuje správe sociálnych sietí, príprave marketingových stratégií najmä v online priestore, vyhľadávaniu vhodných obchodných príležitostí a prepájaniu profesionálov z rôznych kútov biznisu.
Svoje klientky si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na budovanie osobnej značky, marketingu, tvorbe digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.
V živote sa riadi heslom "Go ALL IN or don't go in AT ALL."

Tina NEKUDOVÁ

Tina je Brňačka, žijící už 12 let v Bratislavě. Je autorkou a líderkou “S Tinou”. Tina má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, v rámci které měla možnost přičuchnout jak k manažerské roli, tak technologicky orientovanému obchodu. Dnes se věnuje profesionálnímu mentorinku, konzultanství, moderování byznysových eventů a produkuje vlastní podcast "Podcast s Tinou".
Tina se s klienty zaměřuje primárně na práci s potenciálem, ke které používá nástroj Gallup a personální SWOT. Je jednou z mála globálně certifikovaných expertů Gallup, CliftonStrenghts34 metodiky v ČR a SR. S klienty také buduje podnikatelské plány, obchodní a brandové strategie. V neposlední řadě se zaměřuje na zlepšování prezentačních dovedností, veřejného projevu a komunikace. Mentoruje v rámci Femme Palette a školí pro Nexteriu.

Martina OPAVA

(Martinka vystúpi cez telemost)
V oblasti seberozvoje působí na českém i zahraničním trhu více než 15 let a v posledních 7 letech se naplno věnuje tématům: Energetický management a Rodičovský koučink
Věří, že být úspěšný dnes znamená více než jen splněné kariérní sny. Znamená to mít pevné zdraví, kvalitní a harmonické vztahy, šťastné partnerství a dostatek energie pro veselé rodičovství.
Svými programy a osobním koučováním vám pomáhá uspět na obou březích života. 

Júlia KOTULA

Je poluzakladateľkou UK startupu, spíker a vášnivý skúmateľ psychológie úspechu. Má úžasného syna Thea a manžela, s ktorými ju baví svet :)

Ako biznis mentor sa špecializuje na pomoc podnikateľom a CEO startupov v UK, SK a CZ, pozdvihnúť ich osobný magnetizmus, a stať sa kľúčovou osobou v ich odvetví. A to tak, aby si získavali priazeň ľudí, škálovali svoj biznis a budovali pozitívny vplyv.

V jej práci využíva poznatky z neurovedy, zo stoviek odkoučovaných hodín s klientmi a rokov výskumov strávených na projektoch pre firmy v Sillicon Valley a Londýne.

Verí, že úspech začína v našej mysli. Je to ten najmocnejší nástroj, ktorý máš. Ak chceš čokoľvek dosiahnuť, musíš poznať svoju myseľ a princípy, na ktorých tvorí tvoju vysnenú realitu. Potom je pre teba možné skutočne čokoľvek. ✨
"Čokoľvek je možné".

„Najlepším spôsobom, ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju.“

Ako ti to znie?
Klikni nižšie a pridaj sa ku mne na živú konferenciu & networking a nabi sa energiou, akú ešte podnikateľky v Bratislave nezažili🔥 VISIONDAY 2023 v SOBOTU 14.1.2023 od 9.00!
Konferencia pre ambiciózne podnikateľky, profesionálky, freelancerky a ženy, ktoré sa chcú pripraviť na rok plný úspechov sa uskutoční v Bratislave v nádherných priestoroch Base4Work v Jurkovičovej Teplárni.

Rezervuj si vstupenku na konferenciu pre úspešné ženy 

VISIONDAY 2023

 

Rezervuj si vstupenku na konferenciu a urob z roka 2023 rok svojho života.

Idem do toho!

HARMONOGRAM

Čo nás čaká?
☕️ 9.00-9.30 HELLO, LADIES - príchod podnikateliek, ranná káva, orientácia
9.30-10.00 WELCOME - úvodné slovo, privítanie - Lucia SERUGOVÁ
10.00 - 10.45Objav svoje talenty a nauč sa s nimi pracovať - Tina NEKUDOVÁ
10.45 - 11.30 - Ako si vďaka silnej osobnej značke budovať podnikanie snov - Lucia SERUGOVÁ
🥂 11.30 -12.30 - Ľahký obed, neformálna kávička, networking
✅ 12.30 - 12.50 - O sile komunity a podpore v podnikaní - CAPPUCCINO CLUB
✅ 12.50 - 13.30 - Ako si pritiahnuť tie správne príležitosti v podnikaní - Júlia KOTULA
13.30 - 14.00 - Nástrahy pri tvorbe business plánu - Tina NEKUDOVÁ
14.00 - 14.20 - Ako sa energeticky pripraviť na rok plný úspechov - Martina OPAVA (telemost)
14.30 - 15.00 - THANK YOU & PREKVAPENIE🎉
🥂 15.00 - 16.00 - 🥂🎉☕️ & GOODBYE

Vstupenka na VISIONDAY 2023

95 €

MUST HAVE každej podnikateľky

  • Vstupenka na celodenný workshop VISIONDAY 2023
  • Občerstvenie, káva, voda počas celého dňa
  • Networking - možnosť spoznať nové podnikateľky a ambiciózne ženy
  • Vstupenku možné zakúpiť do 5.1.2023 

 

Priprav sa na rok plný tvojich úspechov✅✨

KÚPIŤ VSTUPENKU🎉