TALKS
MAMA CEO👸
SPOLUPRÁCA 1:1
Verím, že na to, aby bola žena v živote úspešná a naplnená je potrebné viac, ako len tvrdé biznisové stratégie. 
Som mama, partnerka, podnikateľka, žena, ktorá verí, že my ženy si môžeme nekompromisne plniť svoje sny. 
Byť nekompromisná pre mňa neznamená ísť neustále na výkon ako stroj - naopak, byť nekompromisná znamená, že poznám a dôverujem samej sebe, mám istotu vo svoje rozhodnutia a nerobím kompromisy v tom, ako chcem viesť svoj život a biznis. 
Mojim klientkám pomáham akcelerovať svoj biznis cez pochopenie a akcelerovanie seba. Počas spolupráce sa zameriavame najmä na to, aby ich biznis bol udržateľnou súčasťou ich životného štýlu. 

Témy, ktorým sa v ako DIGITAL MARKETING & BUSINESS CONSULTANT venujem:

 
👉 charizmatický leadership v podnikaní, ako predať svoje myšlienky a nadchnúť pre ne druhých
👉 príprave kampane na váš nový biznis, produkt alebo službu (email & obsahový & digitálny marketing)
👉 nastavenie a strategické plánovanie svojich marketingových aktivít na 3-6-12 mesiacov
 
Mojim klientkam pomáham stať sa charizmatickými líderkami - ženami, ktoré vyžarujú takú energiu, ktorú ľudia okolo nich a ich klienti aktívne vyhľadávajú a nasledujú. 
 
Na to, aby žena žiarila, sa však potrebuje cítiť na 100% sama sebou - potrebuje objaviť svoj energetický stred a z neho tvoriť a robiť rozhodnutia, za ktorými pevne stojí. Leadership môže byť veľmi osobnou témou - môžeme viesť tím, firmu, rodinu alebo prúd vedomia - na to však najprv potrebujeme vedieť viesť a navigovať samy seba cez dôležité rozhodnutia vrámci biznisu, hodnôt a vízií.
V mojom pôsobení koučky, konzultantky a podnikateľky som sa neraz stretla s tým, že sa ženy - podnikateľky snažili dosiahnuť určitý typ úspechu, ktorý im však na konci dňa nespôsoboval radosť. Často pracovali s klientami alebo ponúkali služby, s ktorými 100% nerezonovali a to sa odrazilo na postupnej strate nadšenia pre svoj biznis, neustálom menení rozhodnutí a potrebe neustále spochybňovať svoju cestu.
 
Práve individuálny prístup, marketingové know how a osobná skúsenosť s úspechymi aj zlyhaniami v podnikaní, ktoré pri mojej práci používam, mi pomáha pracovať s mojimi klientkami v hlboko dôvernej rovine objavovania ich skutočnej motivácie a definície úspechu.

Pomôžem vám:

👉 objaviť svoju autentickú biznis energiu a tvoriť v súlade s ňou
👉 objaviť svoju pozíciu sily a dôverovať svojim rozhodnutiam
👉 expandovať, akcelerovať, škálovat vaše podnikanie tak, aby vám prinášalo úspech i vnútorné naplnenie
👉 prezentovať seba a svoju osobnú značku na TOP úrovni
👉 odpremýšľať vaše vizionárske biznis idey a dať im pevné uchopiteľné základy

Stiahnite si energetický kvíz a spoznajte svoj BUSINESS ENERGY TYP zdarma ✅

Ak je vašou ambíciou viesť vedomý a udržateľný životný štýl, mať vždy dostatok energie pre seba a svoje vzťahy a budovať popri tom svoje podnikanie s jasnou stratégiou, potom vám práve naša spolupráca môže pomôcť stať sa nekompromisne úspešnou a naplnenou ženou.

 

Lulu ❤️
Chcem si objednať 1:1 spoluprácu

„Najlepším spôsobom, ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju.“