TALKS
REFERENCIE

KTO SME?


Sme butiková marketingová agentúra zameraná na malých podnikatelov a firmy. Rozumieme tomu, že váš biznis robíte so srdcom a ste v ňom dobrí. S rovnakým nadšením pristupujeme my k vášmu marketingu.

S čím vám vieme pomôcť?

REKLAMA NA SOCIÁLNYCH
SIEŤACH
MARKETINGOVÉ
STRATÉGIE
SPRÁVA SOCIÁLNYCH
SIETÍ
EMAIL MARKETING
GRAFICKÉ PRÁCE
WEB STRÁNKY

Nie sme tu pre masy.

Sme tu pre tých, ktorí chcú nechať vyniknúť ich jedinečnosť.

Dohodnúť nezáväzné stretnutie

DREAM TEAM

Lucia Sarah Serugová

CEO Cappuccino COACH & CAPPUCCINO CLUB, 
CEO Cappuccino MARKETING & CONSULTING

 

Vyštudovala Manažment ľudských zdrojov na Univerzite Komenského, má viac ako 10 ročné skúsenosti na pozíciach v obchode, realitnom biznise, recruitingu, marketingu a koučingu. Venuje sa správe sociálnych sietí, príprave marketingových stratégií najmä v online priestore, vyhľadávaniu vhodných obchodných príležitostí a prepájaniu profesionálov z rôznych kútov biznisu. Svojich klientov si získa profesionálnym prístupom, komplexným pohľadom na problematiku brandingu, marketingu, tvorb digitálnych produktov a ich predaju. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.

Daniela Gregušová

Marketing Manager Cappuccino MARKETING

 

Vo sfére marketingu sa pohybuje už vyše 6 rokov. Počas svojej doterajšej kariéry mala možnosť spolupracovať so značkami Salad Box, tvorila marketingovú stratégiu pre značku SolMejt a vrámci spolupráce s marketingovou agentúrou dotcom advertising, kde pôsobila ako Account Executive Manager spolupracovala so zvučenými menami ako Slovnaft, Matyšák, Platforma rodín či Traco. S rýchlym svetom reklamy a marketingu drží krok aj vďaka neustálemu vzdelávaniu, najnovšie je absolventkou kurzu digitálneho marketingu DigiAKA v Prahe. Vďaka týmto skúsenostiam má komplexný prehľad o svete reklamy z pohľadu tvorcu, ale aj zákazníka. Rozumie potrebám klientov a dokážem s nimi odkomunikovať všetko potrebné. Do práce chodí s úsmevom na perách a s dobrou šálkou kávy.

Mária Segeňová

Social Media Manager

 

Absolvovala Fakultu ekonomiky a manažmentu so špecializáciou na marketing a odvtedy sa neustále pohybuje v oblasti marketingu a komunikácie. Počas posledných troch rokov pôsobila ako account manažérka v reklamných agentúrach, kde získala bohaté skúsenosti pri práci s mnohými slovenskými a zahraničnými klientmi. Sociálne siete sú Máriinou vášňou a týmto smerom sa neustále snaží rozširovať svoje vedomosti. Okrem iného, žila niekoľko rokov v zahraničí, kde pôsobila v médiách. Vďaka tejto kombinácii skúseností je schopná ponúknuť komplexný a širokospektrálny pohľad na svet reklamy a marketingových aktivít. Teší sa na to, ako pomôže vám a vašej značke dosiahnuť úspech na sociálnych sieťach prostredníctvom profesionálneho prístupu a inovatívnych riešení.