Cappuccino CLUB
Kto sme
VOP

Je čas prestať sa ospravedlňovať za to, že to chceme mať všetko🔥

Kariéra, vzťahy, povinnosti, materstvo - jeden nekonečný kolotoč snívania, odvahy a manažovania priorít.
Budovať kariéru, podnikať a popri tom byť srdcom rodiny môže byť náročné. Úloha odhodlanej ženy, ktorá túži skĺbiť svoje ambície s materstvom nesie so sebou bremeno, na ktoré nás nikto nepripravil.
Pozývame vás objaviť, čo všetko je možné, keď poznáte ten správny recept, ktorý vám prinesie nielen úspech, ale najmä naplnenie po pracovnej a vnútornej stránke.
 
Konferencia MAMA CEO👸 je určená ženám v biznise, manažérkam a podnikateľkám, mamám a ženám, ktorým je blízka téma materstva a motherhood & work & life balance.
 
Veríme, že aj úspešná žena môže byť šťastná a naplnená mama. 

Na konferenciou MAMA CEO👸 ťa pozýva:

Lucia SERUGOVÁ

Zakladateľka osobnej značky Cappuccino Coach, neformálnej komunity pre ambiciózne ženy Cappuccino Club, koučka, mentorka, mama, žena, ktorá inšpiruje a motivuje ďalšie ženy nekompromisne si plniť sny.
Verí, že odvaha je základným stavebným kameňom úspechu a rada k nej inšpiruje ženy v podcaste Cappuccino Talks, kam si na šálku dobrej kávy pozýva úžasné hostky, ktoré sa delia o svoje autentické príbehy.
V živote sa riadi heslom "Go ALL IN or don't go in AT ALL."

Kristína Čambalová

CEO PR agentúry Kharisma  
Kristína založila pred 14 rokmi komunikačnú agentúru Kharisma, ktorá dnes pomáha firmám komunikovať posolstvá a príbehy do médií. Je mamou troch chlapcov, aktívne sa venuje ashtanga joge, počúva veľa podcastov, je akčná, usmiata a rada sa obklopuje pozitívne naladenými a pohodovými ľuďmi. Úspech je pre ňu to, keď žijete život tak, že preciťujete vďačnosť za to, čo máte, keď žijete v súlade s tým kto ste, keď žijete v harmónii. Má rada networking a prepájanie ľudí, firiem, subjektov.

Eva Schin Majdúchová

Managing partner MATHISON LEGAL
Žena s veľkými snami, za ktorými si vytrvalo ide. Mama. Dcéra. Sestra. Priateľka. Advokátka. 37-ročná,šťastne rozvedená mama 6-ročného chlapčeka. Je dcérou a so svojou mamou má skvelý vzťah založený na dôvere. Je sestrou, celý svoj aktuálny biznis život je prepojený s bratom, ktorý je v jej živote pevnou skalou a s nikým iným si biznis predstaviť nevie. Je priateľkou úžasných žien, ktoré sú pre ňu sestrami, životnou oporou a inšpiráciou.
Je advokátkou, v advokácii pôsobí 15 rokov a 6,5 roka spolu-vedie vlastnú advokátsku kanceláriu, ktorú založili spolu s  bratom. Je ženou, ktorej hlavným talentmi sú vytrvalosť a sila. "Milujem a užívam si život, ktorý žijem a som za neho vďačná. Neustále a s nadšením sa ho však snažím zlepšovať."

Iveta Hrabovská

Zakladateľka GENTLEJAM
Pracovala ako moderátorka, neskôr ako produktový špecialista a nakoniec ju zlákala gastronómia. Vďaka vyhoreniu z poslednej práce jej v hlave skrsol nápad vyrábať džemy a omáčky s prémiovým alkoholom. Nápad ju tak nadchol, že opustila rady korporátu a pustila sa do podnikania. Dnes vedie vlastnú firmu GENTLEJAM, organizuje evety Sešn marketérov a je hrdou mamou adoptovaného chapčeka.

 

Andrea Stískalová

Inštruktorka prvej pomoci
Andrea Stískalová vás naučí, ako zvládnuť poskytnúť prvú pomoc skôr, než príde záchranka. Andrejka je certifikovaná inštruktorka prvej pomoci na Slovensku aj v Čechách a v týchto vodách sa pohybuje cez 20 rokov. Jej misia "lepšie byť pripravený než prekvapený" sa každým rokom dostáva čoraz viac do popredia. Pri akútnych situáciách sa ráta každá minúta, a práve to učí aj na svojich online a offline školeniach prvej pomoci. Aj so štipkou humoru...

Silvia Tylš

Sprievodkyňa žien na ceste zdravého rodičovstva, odborníčka na zdravú výživu a predpôrodnú prípravu
Silvia je sprievodkyňou žien na ceste za zdravým rodičovstvom. Od prípravy na tehotenstvo i samotný pôrod, cez výživu maminiek aj ich detí, až po osobnostný rozvoj vrátane psychosomatiky, traumapsychológie a aromaterapie. So svojím manželom Danielom a tímom ďalších odborníkov v teame ukazuje ženám, ako sa môžu vo svojom tele i vo svojom vnútri cítiť skvelo a užívať si svoje materstvo s pocitom radosti a istoty.  

Tina Nekudová

Talentová expertka 
Tina je zakladatelkou a líderkou “S Tinou”. Tina má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, v rámci které měla možnost přičuchnout jak k manažerským rolím, tak technologicky orientovanému obchodu. Dnes se věnuje práci s talenty, je konzultantkou, lektorkou, globálně certifikovanou Gallup expertkou, a byznys mentorkou. Produkuje vlastní podcast "Talentcast".

Júlia Kotula

Biznis mentorka
Je poluzakladateľkou UK startupu, spíker a vášnivý skúmateľ psychológie úspechu. Má úžasného syna Thea a manžela, s ktorými ju baví svet :)

Ako biznis mentor sa špecializuje na pomoc podnikateľom a CEO startupov v UK, SK a CZ, pozdvihnúť ich osobný magnetizmus, a stať sa kľúčovou osobou v ich odvetví. A to tak, aby si získavali priazeň ľudí, škálovali svoj biznis a budovali pozitívny vplyv.

„Najlepším spôsobom, ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju.“

Ako ti to znie?
Klikni nižšie a pridaj sa ku mne na živú konferenciu & networking a nabi sa energiou, akú ešte podnikateľky v Bratislave nezažili🔥 MAMA CEO👸 v SOBOTU 7.10.2023 od 9.00!
Konferencia pre ambiciózne podnikateľky, profesionálky, freelancerky a ženy, ktoré sú pripravené na next level sa uskutoční v Bratislave v nádherných priestoroch Base4Work v Jurkovičovej Teplárni.

MAMA CEO👸 - konferencia pre všetky ženy, ktoré sú pripravené na viac

Pozrite si video z nášho druhého eventu v roku 2023 a nalaďte sa na atmosféru, ktorá vás čaká na MAMA CEO👸  už v SOBOTU 7.10. v Base4Work v Bratislave.
 

Rezervuj si vstupenku na konferenciu pre úspešné ženy 

MAMA CEO👸

Idem do toho!

HARMONOGRAM

Čo nás čaká?

 

☕️8.30 - 9.00 Welcome & príchod dám

9.00 - 9.15 Privítanie a štart konferencie MAMA CEO👸

✅ 9.15 - 9.50 Mama, ktorá si adoptovala rómske dieťa
Iveta Hrabovská

✅ 9.50 - 10.25 Ako nájsť a mať aj samu seba pri firme a 3 deťoch 
Kristína Čambalová

✅ 10.25 - 10.40 Prestávka

✅ 10.40 - 11.15 Odvaha na zásadné zmeny v živote
Eva Schin Majdúchová

🍽️🥂
11.30 - 12.45 Obed + ochutnávka vína

✅ 
12.45 - 13.20 K zdravému rodičovstvu aj cez prekážky
Silvia Tylš

✅ 
13.20 - 13.55 Vždy je lepšie byť pripravená ako prekvapená 
Andrea Stískalová

🍽️🥂 13.55-14.35 Ochutnávka neskutočného GENTLEJAM

🥂 14.35-16.15 MAMA CEO👸 HAPPY HOUR🎉
diskusia, ktorá vás vtiahne do deja
Lucia Serugová, Tina Nekudová, Júlia Kotula

💯🎉16.30 Záver akcie 

Vstupenka na MAMA CEO🔥

€ 107

vrátane DPH

  • Vstupenka na celodennú konferenciu MAMA CEO👸
  • Welcome drink, obed, káva, voda počas celého dňa a wine tasting
  • Networking - možnosť spoznať nové podnikateľky a ambiciózne ženy

Si pripravená na deň plný inšpirácie, ktorý budeš mať len a len pre seba? 

KÚPIŤ VSTUPENKU🎉

Po zakúpení vstupenky je možné ju vrátiť max do 5 dní pred konaním eventu (25% manipulačný poplatok bude aplikovaný). 5 dní pred eventom nie je možné vrátiť cenu za vstupenku, účastníčke bude poskytná náhrada. Vstupenka je prenosná.