Cappuccino CLUB
Kto sme
VOP

Je čas zažiariť🔥

Patríš medzi ženy, ktoré si tento rok dali záväzok stať sa tou najlepšou verziou seba. Medzi ženy, ktoré sú pripravené robiť odvážne rozhodnutia, ktoré ich posunú k ich cieľom. Medzi ženy, pre ktoré žiaden sen nie je nedosiahnuteľný ani priveľký.

Ak je to tak, potom ťa čakáme na LEVEL UP🔥

Aký je tvoj cieľ na 2023?

Chceš konečne odštartovať svoj business? Chceš sa posunúť na ďalšiu métu? Premeniť svojho drahého koníčka na profitabilné podnikanie? Horieť vášňou pre svoj biznis a nevyhorieť?

 

Máš plán ako to dosiahnuť?

Tvoja kariéra a tvoj biznis sú pre teba dôležité. Napriek tomu vieš, že na to, aby si žila naplnený život, potrebuješ niečo viac, ako len peniaze - harmonické vzťahy, hlbší zámer a dôvod prečo, osobný vplyv a silný network ľudí okolo teba.
Či si na začiatku alebo máš rozbehnutý biznis, vieme, že tvoje ciele sú obrovské. Možno ešte nevieš, čo všetko potrebuješ na to, aby si ich dosiahla, alebo k nim už kráčas a chceš objaviť cesty, ktoré ťa k nim privedú.
Preto sme pre teba pripravili konferenciu, ktorá ťa posunie míľovým krokom vpred - dozvieš sa stratégie úspešných, získaš odvahu plniť si sny v akomkoľvek veku či životnom rozpoložení a spoznáš rovnako naladené ambiciózne ženy🚀
 
✨ Tentokrát sme zašli ešte ďalej a pre tie najnáročnejšie sme pripravili all-inclusive privátnu večeru so speakerkami, na ktorej s nami môžeš konkrétne a detailne prebrať tvoj biznis a stratégie, ako ho posunúť vpred🥂🍽 Viac informácií sa dozvieš nižšie v sekcii VSTUPENKY.

Je čas vykročiť za svojimi snami✨ Si pripravená?

Konferenciou LEVEL UP🔥 ťa prevedú:

Lucia SERUGOVÁ

Zakladateľka osobnej značky Cappuccino Coach, komunity pre ambiciózne ženy Cappuccino Club, koučka, mentorka, mama, žena, ktorá pomáha ďalším ženám plniť sny o vlastnom podnikaní.
Založila Cappuccino Marketing & Consulting, kde sa venuje správe sociálnych sietí, príprave marketingových stratégií najmä v online priestore, vyhľadávaniu vhodných obchodných príležitostí a prepájaniu profesionálov z rôznych kútov biznisu.
Je zakladateľkou konceptu Charizmatická líderka, v ktorom učí ženy budovať kariéru a zároveň šťastie. Nikdy nepohrdne dobrou príležitosťou, miluje kávu a tá sa tiež stala základom jej unikátnej osobnej značky.
V živote sa riadi heslom "Go ALL IN or don't go in AT ALL."

Tina NEKUDOVÁ

Tina je Brňačka, žijící už 12 let v Bratislavě. Je autorkou a líderkou “S Tinou”. Tina má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, v rámci které měla možnost přičuchnout jak k manažerské roli, tak technologicky orientovanému obchodu. Dnes se věnuje profesionálnímu mentorinku, konzultanství, moderování byznysových eventů a produkuje vlastní podcast "Talentcast".
Tina se s klienty zaměřuje primárně na práci s potenciálem, ke které používá nástroj Gallup a personální SWOT. Je jednou z mála globálně certifikovaných expertů Gallup, CliftonStrenghts34 metodiky v ČR a SR. S klienty také buduje podnikatelské plány, obchodní a brandové strategie. V neposlední řadě se zaměřuje na zlepšování prezentačních dovedností, veřejného projevu a komunikace. Mentoruje v rámci Femme Palette a školí pro Nexteriu.

Martina OPAVA

V oblasti seberozvoje působí na českém i zahraničním trhu více než 15 let a v posledních 7 letech se naplno věnuje tématům: Energetický management a Rodičovský koučink
Věří, že být úspěšný dnes znamená více než jen splněné kariérní sny. Znamená to mít pevné zdraví, kvalitní a harmonické vztahy, šťastné partnerství a dostatek energie pro veselé rodičovství.
Svými programy a osobním koučováním vám pomáhá uspět na obou březích života. 

Júlia KOTULA

Je poluzakladateľkou UK startupu, spíker a vášnivý skúmateľ psychológie úspechu. Má úžasného syna Thea a manžela, s ktorými ju baví svet :)

Ako biznis mentor sa špecializuje na pomoc podnikateľom a CEO startupov v UK, SK a CZ, pozdvihnúť ich osobný magnetizmus, a stať sa kľúčovou osobou v ich odvetví. A to tak, aby si získavali priazeň ľudí, škálovali svoj biznis a budovali pozitívny vplyv.

V jej práci využíva poznatky z neurovedy, zo stoviek odkoučovaných hodín s klientmi a rokov výskumov strávených na projektoch pre firmy v Sillicon Valley a Londýne.

Verí, že úspech začína v našej mysli. Je to ten najmocnejší nástroj, ktorý máš. Ak chceš čokoľvek dosiahnuť, musíš poznať svoju myseľ a princípy, na ktorých tvorí tvoju vysnenú realitu. Potom je pre teba možné skutočne čokoľvek. ✨
"Čokoľvek je možné".

Klaudia KOCMANOVÁ

Je mentorka, realitní konzultantka, makléřka, obchodnice, podnikatelka, investorka, majitelka realit, tvůrkyně projektu Reality v sukních a žena, která věří, že vše je možné.
Pomáhá obyčejným ženám dělat neobyčejné věci.
Její kariéra začala v bankovnictví, kde za třicet let prošla mnoha pozicemi –⁠ od řadového pracovníka za přepážkou, přes obchodní a projektovou činnost, kdy „na zelené louce” vybudovala službu privátního bankovnictví na Moravě, až k pozici v top managementu v jedné z největších bank na Slovensku. Bydlení, obchod a vše s tím spojené ji vždy bavilo a svůj koníček „nemovitosti” proměnila v každodenní vášeň. Její práce je její životní cestou, nikoli jen zaměstnáním.
"Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře. “ John Davison Rockefeller

 

„Najlepším spôsobom, ako predpovedať svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju.“

Ako ti to znie?
Klikni nižšie a pridaj sa ku mne na živú konferenciu & networking a nabi sa energiou, akú ešte podnikateľky v Bratislave nezažili🔥 LEVEL UP v SOBOTU 20.5.2023 od 9.00!
Konferencia pre ambiciózne podnikateľky, profesionálky, freelancerky a ženy, ktoré sú pripravené na next level sa uskutoční v Bratislave v nádherných priestoroch Base4Work v Jurkovičovej Teplárni.

LEVEL UP🔥 - konferencia pre všetky ženy, ktoré sú pripravené na viac

Pozrite si video z nášho prvého eventu v roku 2023 a nalaďte sa na atmosféru, ktorá vás čaká na LEVEL UP🔥 už 20.5. v Bratislave.
 

Rezervuj si vstupenku na konferenciu pre úspešné ženy 

LEVEL UP🔥

 

Vyber si KLASICKÚ alebo PREMIUM vstupenku a urob z roka 2023 rok svojho života🥳
Idem do toho!

HARMONOGRAM

Čo nás čaká?

 

☕️9.00 - 9.30 Welcome & príchod dám
✅ 9.30 - 10.30 (Bez)konkurenčná výhoda
Lucia Serugová
✅ 10.30 - 11.15 Ako na biznis ktorý zarába 100 000 € a viac
Júlia Kotula
🥗🥙 11.30 - 12.30 Lahodný obed & príjemný networking
✅ 12.30 - 13.15 Jak využívat moje talenty ve vztazích, v řízení týmů a kolektivní práci?
Tina Nekudová
✅ 13.15 - 14.00 Jak překonat strach a začít pracovat na volné noze
Klaudia Kocmanová
✅ 14.00 - 14.30 Prestávka
✅ 14.30 - 15.15 Energetický koktejl pro tvou dlouhodobou záři
Martina Opava
🍷 15.30-16.30 Wine tasting & Networking
🍽️🥂 17.00 Večera (VIP vstupenky)
 

Vstupenka na LEVEL UP🔥

95 EUR

KLASICKÁ VSTUPENKA

  • Vstupenka na celodennú konferenciu LEVEL UP🔥
  • Welcome drink, obed, káva, voda počas celého dňa a wine tasting
  • Networking - možnosť spoznať nové podnikateľky a ambiciózne ženy

 

Si ready na LEVEL UP?✨

KÚPIŤ VSTUPENKU🎉

PREMIUM Vstupenka na LEVEL UP🔥

285 €

OSTÁVA POSLEDNÝCH 6 VSTUPENIEK

  • Vstupenka na celodennú konferenciu LEVEL UP🔥
  • Welcome drink, obed, káva, voda počas celého dňa a wine tasting
  • Networking - možnosť spoznať nové podnikateľky a ambiciózne ženy
  • ALL-INCLUSIVE VEČERA so speakerkami v intímnom duchu v reštaurácii WERK (hneď vedľa Base4work) 
  • 3-chodové menu, koktejly, prosecco, limonády podľa chuti
  • Možnosť prediskutovať konkrétne otázky pri CEO stole
  • Vstupenku možné zakúpiť do 12.5.2023. Minimálny počet účastničiek PREMIUM večere: 5 dám

 

Si ready na LEVEL UP?✨

KÚPIŤ VSTUPENKU🎉