TALKS
MAMA CEO👸
SPOLUPRÁCA 1:1
➡️Predstav si deň, na konci ktorého by si mala úplne jasno v tom, ako chceš viesť svoj biznis. Deň, kedy sa do hĺbky ponoríme do tém, ktoré dennodenne riešiš a zrazu ich uvidíš z nadhľadu. Deň, kedy dáš svojmu podnikaniu nový zámer, jasnú predajnú komunikáciu a nekompromisne sa pustíš do realizácie svojej vízie - tentokrát s jasným plánom aktivít a krokov, ktoré na svojej ceste urobíš.
 
➡️Na teba a tvoje podnikanie sa pozerám komplexne - pretože tak, ako rastieš ty, rastie aj tvoje podnikanie. A ak máš plnú hlavu nápadov a chceš na nich začať pracovať systematicky, je na čase prestať sa točiť po povrchu a konečne sa pozrieť do hĺbky ako pracovať s tvojou unikátnou business energy.
 
➡️Verím, že ty a tvoje podnikateľské ja ste jedna duša. Preto to, koľko času tráviš prácou pre klientov, či máš vo svojom podnikaní jasný focus alebo pocit, že neustále bežíš neviditeľné preteky, koľko zarábaš a ako ťažko či ľahko ti to ide - to všetko ovplyvňuje tvoj pocit naplnenia, pohodu a vzťahy mimo práce.
 

Je čas si upratať tvoju víziu a plán na nasledujúcich 6 mesiacov🔥

BUSINESS PREMIUM DAY je pre teba ak sa ti deje toto:

👉nemáš jasný focus, preto robíš veľa a vymýšľaš stále nové produkty a stratégie
👉nevieš ako vytvoriť komplexnú ponuku tak, aby si ju komunikovala jasne a s ľahkosťou
👉nosíš v hlave konkrétny podnikateľský nápad, ale v realite nekonáš
👉cítiš sa zahltená, máš pocit, že robíš všetko, ale zároveň nič do hĺbky, necítiš sa na byť expertom na žiadnu tému
👉kllienti k tebe prídu raz-dvakrát a ty musíš neustále zháňať nových a nových klientov každý mesiac
👉máš dobrý produkt, úprimný záujem pomôcť svojim klientom, ale nevieš ich predať
👉neustále meníš rozhodnutia o ponuke, cene, klientele, pretože máš pocit, že toto je už “konečne to”

Počas nášho spoločného dňa sa pozrieme na 5 hlavných bodov, z ktorých následne sformulujeme tvoj plán na nasledujúcich 3-6 mesiacov.

Idem do toho!
🔥 TVOJ ZÁMER - tvoj zámer je to, čo dáva energiu tvojmu podnikaniu a marketingu, bez dobre nastaveného zámeru je tvoje podnikanie len honba za peniazmi. Pozrieme sa na to, ako nastaviť tvoj zámer aby si sa mohla posunúť ďalej.
 ✅ TVOJE CIELE - Ciele nie sú len čísla či eurá, ale predovšetkým míľniky na tvojej ceste. Správne nastavené ciele vychádzajú z tvojej vízie a ak ju nemáš, pomôžem ti ju ujasniť.
👉 TVOJA PONUKA - Pozrieme sa na tvoju ponuku a nastavíme ju tak, aby odrážala cestu tvojho zákazníka, jeho status quo v každej fáze a jeho túžby.  
🚀 TVOJE AKTIVITY - Naučiť sa zarábať peniaze je zručnosť. V biznise je dôležité klientov nielen priťahovať, ale najmä ich vytvárať. Naučím ťa obe.

 

= JASNÝ PLÁN NA 3-6 MESIACOV ✅

Pri svojej práci s klientkami kombinujem moje poznatky zo sveta koučingu, energetického manažmentu a môjho vlastného podnikania, v ktorom koučujem a mentorujem podnikateľky predovšetkým v službách.
Plán, ktorý spoločne vytvoríme, bude tvoriť nielen odrazový mostík pre tvoj úspešný podnikateľský rok, ale prinesie aj nový vietor a nadhľad do tvojho pohľadu na úspešnú podnikateľku.

Ako prebieha BUSINESS PREMIUM DAY?

➡️ 1. Vyberieš si miesto konania BPD (Bratislava alebo Praha, BPD organizujem iba osobne) a dohodneme si DISCOVERY CALL, na ktorom zistíme či BPD je pre teba. Následne si dohodneme termín.
➡️ 2. Pred samotným BPD ti zašlem materiály k príprave a štúdiu. Obdržíš odo mňa detailný dotazník, vďaka ktorému sa dozviem o tvojich cieľoch a tvojom biznise. Pôjdeme skutočne do hĺbky, preto kvalitnú prípravu nepodceňuj.
➡️ 3. V deň konania sa stretneme sa určenom mieste a dáme si zoznamovaciu kávičku, úvodný brainstorming a pustíme sa do práce. BPD trvá od 9.00 - 13.00, súčasťou je welcome drink, ľahký obed a kvalitné nápoje. Budeme pracovať ale budeme mať fun!
➡️ 4. Počas nášho dňa si vyjasníš víziu a pripravíš plán na nasledujúcich 6-12 mesiacov. Naplánuješ si nosné aktivity a kampane počas roka a získaš nový, svieži dych v biznise. Po našom spoločnom dni sa začneš na podnikanie pozerať inak - ucelene, komplexne, s nadhľadom. Budeš mať jasno v krokoch, ktoré potrebuješ urobiť.
5. Je BUSINESS PREMIUM DAY presne to, čo práve teraz potrebuješ? Delí ťa už iba jediný krok - urobiť rozhodnutie, ktoré ťa posunie. Teším sa na teba

BUSINESS PREMIUM DAY je pre teba vhodný ak: 

si nadšená pre svoj biznis a zarábaš aspoň 10.000 eur ročne svojim biznisom (obrat)
si otvorená vystúpiť z komfortnej zóny
neberieš každé odmietnutie ako znamenie, že podnikanie nie je pre teba
si úspešná v tom, čo robíš, no cítiš, že to nie je iba o peniazoch a chceš dať svojmu podnikaniu hlbší zámer 
páči sa ti štýl, akým podnikám a komunikujem a cítiš, že sme na podobnej energetickej vlne (aby nám to spolu fungovalo)
BUSINESS PREMIUM DAY nie je pre teba vhodný ak: 
❌potrebuješ riešiť komplexné biznis stratégie (kontaktuj nás pre spolupŕacu namieru) 
❌nechceš cestovať do Bratislavy alebo Prahy na BPD (dohodnime si online spoluprácu)
❌si úspešná podnikateľka, CEO či žena z biznisu a chceš spolupracovať dlhodobo na sformulovaní svojho zámeru, nájdenia harmónie v osobnom živote či pripraviť sa na rolu matky (prosím, kontaktuj ma emailom pre intímnejšiu spoluprácu)
svojím podnikaním ešte nezarábaš alebo nevieš, v čom podnikať (pridaj sa do Cappuccino Club kde ti pomôžeme s touto fázou podnikania)

BUSINESS PREMIUM DAY 1:1

444 €

+ DPH

✅ Deň s mentororom 1:1
✅ Plán na 3-6 mesiacov
✅ Zážitkový deň vrátane welcome drinku, obedu a pomôcok pre tvoje úspešné plánovanie✨
Zarezervovať vstupný call