TALKS
MAMA CEO👸
SPOLUPRÁCA 1:1

 Vitaj v Cappuccino Clube. 

Teší nás, že ťa spoznávame!

Cappuccino Club je online členská zóna & komunita na Slovensku a Česku pre podnikavé ženy, ktorá pre teba prinesie a zastreší komplexný osobnostný aj profesionálny rozvoj.
Je to zároveň jediná vzdelávacia a podporná komunita, v ktorej sa dostaneš k webinárom a masterclassom od zaujímavých osobností a úspešných hostí, ktorí exkluzívne pre Cappuccino Club zdieľajú svoje best practice a know how. 
V Cappuccino Clube jednoducho dostaneš možnosť prisadnúť si na motivačnú kávičku k tým najlepším. 

O nás

Predstavujem Ti Cappuccino Club: miesto pre ženy, ktoré chcú viac.

Spolu sme pomohli stovkám žien rásť vnútorne aj biznisovo a pod hlavičkou Cappuccino Club sme sa rozhodli podporovať a prepájať ďalšie. 
 

Lucia Serugová

Cappuccino Coach
CEO of Cappuccino Club
Zakladateľka osobnej značky Cappuccino Coach, neformálnej komunity pre ambiciózne ženy Cappuccino Club, koučka, mentorka, mama, žena, ktorá inšpiruje a motivuje ďalšie ženy nekompromisne si plniť sny.
Verí, že odvaha je základným stavebným kameňom úspechu a rada k nej inšpiruje ženy v podcaste Cappuccino Talks, kam si na šálku dobrej kávy pozýva úžasné hostky, ktoré sa delia o svoje autentické príbehy.
V živote sa riadi heslom "Go ALL IN or don't go in AT ALL."
A teraz mi dovoľ predstaviť  úžasné AMBASADORKY našej komunity CAPPUCCINO CLUB:
Dozvedieť sa viac

Martina W. Opava

CAPPUCCINO AMBASADOR
V oblasti seberozvoje působí na českém i zahraničním trhu více než 15 let a v posledních 7 letech se naplno věnuje tématům: Energetický management a Rodičovský koučink
Věří, že být úspěšný dnes znamená více než jen splněné kariérní sny. Znamená to mít pevné zdraví, kvalitní a harmonické vztahy, šťastné partnerství a dostatek energie pro veselé rodičovství.
Svými programy a osobním koučováním vám pomáhá uspět na obou březích života. 
Dozvedieť sa viac

Tina Nekudová

CAPPUCCINO AMBASADOR
 
Talentová expertka 
Tina je zakladatelkou a líderkou “S Tinou”. Tina má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, v rámci které měla možnost přičuchnout jak k manažerským rolím, tak technologicky orientovanému obchodu.
Dnes se věnuje práci s talenty, je konzultantkou, lektorkou, globálně certifikovanou Gallup expertkou, a byznys mentorkou. Produkuje vlastní podcast "Talentcast".
Dozvedieť sa viac

Sme tu pre ženy, ktoré chcú viac...

 
V členskej zóne máme pre teba pripravené kompletné know how, inšpiráciu a komunitu k tomu, aby konečne našla praktické postupy, profesionálne vedenie a podporu od tých najlepších z najlepších.
Chcem vstúpiť do Cappuccino Club