TALKS
REFERENCIE

 Vitaj v Cappuccino Clube. 

Teší nás, že ťa spoznávame!

Cappuccino Club je jediná online komunita na Slovensku a Česku, ktorá pre teba prinesie a zastreší komplexný osobnostný aj profesionálny rozvoj.
Je to zároveň jediná vzdelávacia a podporná komunita, v ktorej sa dostaneš k webinárom a masterclassom od zaujímavých osobností a úspešných hostí, ktorí exkluzívne pre Cappuccino Club zdieľajú svoje best practice a know how. 
V Cappuccino Clube jednoducho dostaneš možnosť učiť sa a konzultovať s tými najlepšími. 

O nás

Predstavujem Ti Cappuccino Club: miesto pre ženy, ktoré chcú viac.

Spolu sme pomohli stovkám žien rásť vnútorne aj biznisovo a pod hlavičkou Cappuccino Club sme sa rozhodli podporovať a prepájať ďalšie. 
 

Lucia Serugová

Cappuccino Coach
CEO of Cappuccino Club
Volám sa Lucia Serugová. Som mama, podnikateľka, partnerka, zakladateľka online komunity pre ženy, ktoré chcú viac Cappuccino Club, autorka kurzu Elixír šťastia: Manuál pre šťastné ženy a v neposlednom rade akčná podnikavá žena, ktorej životným poslaním je žiť život naplno a neuspokojiť sa s priemerom. 
Opýtam sa ťa hneď na začiatok:
Keby si si mala vybrať, či by si chcela žiť radšej naplnený osobný život alebo excelovať do profesionálnej stránke, čo by si si vybrala?
Ja som vždy verila, že môžeš mať obe - aj naplnený osobný život plný každodennej harmónie, aj sa naplno realizovať po profesionálnej stránke a budovať si kariéru či vlastné podnikanie snov.
Preto som sa rozhodla vytvoriť Cappuccino Club - online priestor pre všetky ženy, ktoré skrátka chcú viac. A to bez kompromisov v osobnom aj pracovnom živote. 
A teraz mi dovoľ predstaviť  úžasné AMBASADORKY našej komunity CAPPUCCINO CLUB:
Dozvedieť sa viac

Martina W. Opava

CAPPUCCINO AMBASADOR
V oblasti seberozvoje působí na českém i zahraničním trhu více než 15 let a v posledních 7 letech se naplno věnuje tématům: Energetický management a Rodičovský koučink
Věří, že být úspěšný dnes znamená více než jen splněné kariérní sny. Znamená to mít pevné zdraví, kvalitní a harmonické vztahy, šťastné partnerství a dostatek energie pro veselé rodičovství.
Svými programy a osobním koučováním vám pomáhá uspět na obou březích života. 
Dozvedieť sa viac

Tina Nekudová

CAPPUCCINO AMBASADOR
Češka, Brňačka, žijící více jak jedenáct let v Bratislavě, takže už i trochu Slovenka.
Má za sebou práci v Deloitte, kde měla možnost ve 22 letech přičuchnout k řízení riskové agendy a týmu o deseti lidech, i v Microsoftu. 

Všechny tyto zkušenosti, zážitky, pocity ji vedly k její, momentálně nejintenzivnější aktivitě, mentoring a konzultantství. Mentoruje mladé i zkušené, jednotlivce i skupiny. Konzultuje firmy a podnikatele. A k tomu ještě podcastuje a moderuje.
Zaměřuje se na osobní rozvoj, hledání a práce s vlastním potenciálem, potenciálem skupiny, nebo podnikání, komunikaci a sebeprezentaci, budování obchodní a brandové strategie. 
Dozvedieť sa viac

Sme tu pre ženy, ktoré chcú viac...

 
Trvá minimálne mesiac, kým začneš vidieť a cítiť prvé výsledky - v mindsete, medziľudských vzťahoch, work-life balance, produktivite aj v biznise. A trvá 6-12 mesiacov, kým zažiješ to, o čom rozprávajú naše spokojné a úspešné klientky - kompletnú životnú transformáciu a dlhodobý rast.
Máme pre teba pripravené kompletné know how, inšpiráciu a komunitu k tomu, aby konečne našla praktické postupy, profesionálne vedenie a podporu od tých najlepších z najlepších.
Chcem vstúpiť do Cappuccino Club

Prihlás sa do newslettra

S našim newslettrom ti neujde ani jedna novinka zo sveta osobnostného a biznis rozvoja.